-
Acoustic Wood Panels
-
Acoustic Wood Slat Panels
-
Perforated Acoustic Wood Panels
-
Micro Perforated Acoustic Panels
-
Grooved Acoustic Panels
-
Art Acoustic Panels
-
Acoustic Wood Ceiling Panels
-
3D Decorative Wall Panels
-
Laminate Wall Panels
-
Fabric Acoustic Panels
-
Wood Acoustic Diffuser Panels
-
Polyester Acoustic Panels
-
Sound Proof Mat
-
Acoustic Booth
-
Acoustic Wood Wool Panels
Luxurious Wood Slat Acoustic Panel Elegant And Efficient Sound Solution
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
|---|---|
| Size: | W600*L2400*T21mm |
| Finish: | Veneer/Melamine Three-side Covered |
Modern Luxurious Wood Slat Acoustic Panel Elegant Veneer Finish For Studio
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
|---|---|
| Size: | W600*L2400*T21mm |
| Finish: | Veneer/Melamine Three-side Covered |
Durable And Eco-friendly Wood Slat Acoustic Panels For Walls And Ceilings
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400*T21mm |
Wood Slat Acoustic Panels for Noise Reduction and Interior Harmony
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Premium Wood Slat Acoustic Panels for Effective Noise Management and Stylish Interiors
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Three Side Wood Veneer Slat Wall Acoustic Panel Walnut E0 Grade 21mm Thick
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Eco-friendly: | E0 Grade |
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
Elegant Wood Slat Acoustic Panels for Modern Interiors and Noise Management
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Fabric Decorative Acoustic Panels With High-Performance Polyester FIber
| Features: | Lightweight, Easy To Install, Durable |
|---|---|
| Base Materiall: | PET |
| Size: | W600/800/1220 *L 2440/2600/2800/3000*T 9/12mm |
Leather Decorative Acoustic Panels Easy To Install For Indoor Decoration
| Features: | Lightweight, Easy To Install, Durable |
|---|---|
| Base Materiall: | PET |
| Size: | W600/800/1220 *L 2440/2600/2800/3000*T 9/12mm |
Customized Different Patterns Decorative Acoustic Panels For Kindergarten
| Features: | Lightweight, Easy To Install, Durable |
|---|---|
| Base Materiall: | PET |
| Size: | W600/800/1220 *L 2440/2600/2800/3000*T 9/12mm |

