-
Acoustic Wood Panels
-
Acoustic Wood Slat Panels
-
Perforated Acoustic Wood Panels
-
Micro Perforated Acoustic Panels
-
Grooved Acoustic Panels
-
Art Acoustic Panels
-
Acoustic Wood Ceiling Panels
-
3D Decorative Wall Panels
-
Laminate Wall Panels
-
Fabric Acoustic Panels
-
Wood Acoustic Diffuser Panels
-
Polyester Acoustic Panels
-
Sound Proof Mat
-
Acoustic Booth
-
Acoustic Wood Wool Panels
Premium Wood Slat Acoustic Panels for Effective Noise Management and Stylish Interiors
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
High NRC Wall Art Acoustic Panels For Effective Noise Control And Aesthetic Charm
| Sound Absorption: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Material: | A Grade MGO Board,MDF,HDF,Pine Eco-friendly MDF |
| Size: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Versatile Wood Slat Acoustic Panels For Residential And Commercial Spaces
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
|---|---|
| Size: | W600*L2400*T21mm |
| Finish: | Melamine Three-side Covered |
Modern Wood Slat Acoustic Panels For Superior Sound Control And Style
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
|---|---|
| Size: | W600*L2400*T21mm |
| Finish: | Melamine Three-side Covered |
Sustainable Wood Slat Acoustic Panels For Enhanced Sound And Decor
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
|---|---|
| Size: | W600*L2400*T21mm |
| Finish: | Melamine Three-side Covered |
Premium Wood Slat Acoustic Panel Stylish Acoustic Solution For Modern Spaces
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
|---|---|
| Size: | W600*L2400*T21mm |
| Finish: | Melamine Three-side Covered |
Luxurious Wood Slat Acoustic Panel Elegant And Efficient Sound Solution
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
|---|---|
| Size: | W600*L2400*T21mm |
| Finish: | Veneer/Melamine Three-side Covered |
Wood Slat Acoustic Panels for Noise Reduction and Interior Harmony
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Elegant Wood Slat Acoustic Panels for Modern Interiors and Noise Management
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Stylish Wood Slat Acoustic Panels for Modern Interior Design and Sound Control
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |

