-
Acoustic Wood Panels
-
Acoustic Wood Slat Panels
-
Perforated Acoustic Wood Panels
-
Micro Perforated Acoustic Panels
-
Grooved Acoustic Panels
-
Art Acoustic Panels
-
Acoustic Wood Ceiling Panels
-
3D Decorative Wall Panels
-
Laminate Wall Panels
-
Fabric Acoustic Panels
-
Wood Acoustic Diffuser Panels
-
Polyester Acoustic Panels
-
Sound Proof Mat
-
Acoustic Booth
-
Acoustic Wood Wool Panels
Eco Friendly Micro Perforated Acoustic Wall and Ceiling Panels for Modern Interiors
| Sound Absorption: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Material: | Red Fire-resistant MDF |
| Size: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Premium Sound Absorbing Micro Perforated Panel System with Fire Safe Construction
| Sound Absorption: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Material: | Red Fire-resistant MDF |
| Size: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
High Polymer Odorless Sound Insulation Felt 610x610mm For Soundproofing Rooms
| Base Materiall: | Rubber,metal Powder And Various Additives |
|---|---|
| Finish: | Black |
| Size: | 610*610mm |
Fitting Out Flat Decorative Laminate Wall Boards Sound Proofing 600x600 600x1200mm
| Name: | Decorative Laminate Wall Paneling |
|---|---|
| Base Materiall: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface Finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Inorganic Materials Sound Insulation Board E1 Grade Eco Friendly For Hotel Room
| Packaging Details: | LOGO service for big order PALLET WITH CORNER PROTECTION |
|---|---|
| Delivery Time: | 2 weeks |
| Payment Terms: | TT :50% deposit Balance before shipment |

